Aktuality

všechny aktuality

Svatební líčení a účes

Každá nevěsta si přeje vypadat ve svůj svatební den nádherně. Díky perfektnímu make-upu, který vydrží celý náročný den, se budete cítit opravdu výjimečně.

Líčení by mělo působit přirozeně. Zároveň však musí být dostatečně výrazné, aby nevěsta vypadala skvěle jak ve skutečnosti, tak na fotografiích. S takovým make-upem si svatebčané při pohledu na nevěstu pomyslí, že je krásná, a přitom nezpozorují stopy líčidel.

Při svatebním líčení se zaměřuji na vytvoření dokonalého podkladu, aby pleť zářila a vypadala svěže, dále zamaskování případných nedostatků a stínování obličeje. Dbám na preciznost a odolnost make-upu, s čímž mi pomáhají kvalitní přípravky. 

Posledni dobou jsem stránky trochu zanedbávala. Budu se snažit to teď napravit. Na aktuální fotky se prosím podívejte na facebooku: www.facebook.com/luciepruzkovamakeup

Najdete mne také na stránce beremese


  • zkušenosti z desítek svateb ročně

  • příprava v pohodlí domova či místě svatby

  • luxusní dekorativní kosmetika M.A.C, Esteé Lauder, Bobbi Brown

  • vlasová kosmetika Label, GHD

  • veškeré doplnky na zkoušku účesu: závoj, květiny, čelenka

  • clip in vlasy k zapůjčení

  • dárkové poukazy  

  • délka líčení 60 min

  • doprava po Praze v ceně 


Jak probíhá zkouška?

Zkoušku provádím ideálně 1- 2 měsíce před svatbou. Zkonzultujeme vaši představu a vybereme styl líčení, odstíny a intenzitu. Nevěstám doporučuji i umělé nalepovací řasy. Takzvané trsy nebo koncové řasy vypadají velmi přirozeně. Díky speciálnímu lepidlu budou držet na svém místě, dokud je nesundáte. Jejich odstranění je rovněž velmi snadné za použití bězných odličovadel. 

Líčení na zkoušce bude stejně kvalitní jako ve svatební den.

Rozpuštěné vlasy, nebo slavnostní drdol? Poradím vám s nejvhodnějším účesem pro daný styl šatů i svatby a kvality i délky vlasů. Na prodloužení používám CLIP IN vlasy ze salonu profibeauty.cz
Zkouška účesu i líčení probíhá zároveň. To vám umožní posoudit kompletní vzhled. S sebou potřebujete jen obrázek šatů. Případně pokud již máte doplňky. 


Pokud máte zájem o mé služby kontaktujte mne prosím emailem kde uvedete datum svatby a čas kdy budou probíhat přípravy. Ráda Vám zašlu ceník a další informace.