Aktuality

všechny aktuality

Osobní kurz líčení

Osobní kurz líčení

Chcete se umět nalíčit, ale nevíte jak na to? Máte doma spousty líčidel, ale neumíte je používat nebo se nelíčíte vůbec?


Právě pro vás jsou určené lekce líčení na kterých vás naučím jaký make-up je pro vás nejvhodnější a jak ho správně aplikovat. Poradím vám jaké používat přípravky a štětce. Probere techniky líčení krok za krokem, doporučím vám jaké používat barvy a přípravky.


  • naučíte se líčit jako profesionál.

  • na lekci doporučuji vzít svou vlastní kosmetiku. Společně zkonzultujeme,která je pro vás vhodná a co je třeba ještě pořídit 

  • nižší cena společně s kamarádkou 

  • lekce trvá 2 hodiny

  • potěšte své blízké a tuto službu jim zakupte jako dárkový poukaz


Nákupy s vizážistkou

Vybrat si správný odstín make-upu, rtěnku či řasenku dá někdy hodně práce.

Doprovodím vás do obchodu, kde vám vybereme vhodnou kosmetiku přímo na míru, kterou se potom naučíte správně aplikovat přímo na sobě.


Kurz líčení u Vás doma............................................................2000 Kč

Kurz líčení v salonu..................................................................1500 Kč

Kurz líčení + nákupy s vizážistkou............................................2500 Kč

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud budete s mojí prací spokojeni, můžete využít rovněž mých dalších služeb jako je svatební líčení, fotomake-up nebo večerní líčení.  V případě zájmu jsem schopná navrhnout a provést komplexní proměnu vašeho vzhledu.